МВС: до навчань біля Криму залучено більше тисячі правоохоронців (фото)

12 лютого неподалік від Криму підрозділи МВС провели тактико-спеціальні навчання.

вертоліт
Фото: МВС

Під час навчань відпрацьовувались спільні дії Нацполіції, прикордонників, працівників ДСНС, є прес-центр МВС. Події розгортались біля двох населених пунктів у Херсонській області неподалік від кордону, який межує з тимчасово окупованим Кримом.

Об этом сообщает News RU

Крім працівників правоохоронних органів та служб, до навчань залучили також спецтехніку — групу гелікоптерів МІ-8 та Н-147. Сили реагування працювали біля селища Каланчак у Скадовському районі — населеному пункті, розташованому неподалік від критичної інфраструктурної точки — Кримського каналу, а також біля селища Новоолексіївка у Генічеському районі.

Правоохоронці тренувались ефективно реагувати на різні дестабілізаційні фактори. 1300 військових повинні були виконати наступні завдання: звільнити захоплені адміністративні будинки та заручників, припинити заворушення, захистити кордон. При цьому імітувався умовний перебіг подій: деякі зловмисні ЗМІ нагнітають напруження, починаються акції незадоволених та наляканих громадян, далі — провокатори намагаються підірвати Південнокримський канал та захопити місцеві адміністрації.

Нагадуємо, навчання відвідав Володимир Зеленський, який, спілкуючись зі ЗМІ, заявив про свою точку зору на інформації про дату нападу Росії.

Читати також:
Анналена Бербок: Німеччина переносить консульство і скорочує посольство РНБО: санкції проти каналу “НАШ” вступають у дію Зеленський про напад Росії: “розуміємо, що ці ризики є”
Поділитись
Автор: Олена Бурдейна

Источник: Политика и экономика