"Трохи заздрю". Зеленський відрекомендував нового міністра закордонних справ Пристайка

Рада призначила Пристайка міністром закордонних справ 29 вересня

11 вересня президент України Володимир Зеленський офіційно відрекомендував нового міністра закордонних справ України Вадима Пристайка. Про це повідомила пресслужба Офісу президента у "Фейсбуці".

"Я з ним працюю десь чотири місяці. Я дуже задоволений нашою роботою. Іноді є складні рішення, складні розмови, були дуже складні дзвінки, упродовж яких... Були дзвінки зі складними людьми – треба було вирішувати в одну секунду. Вадим Володимирович це робив. Він мені дуже допомагав", – сказав президент.

Зеленський висловив надію, що з Пристайком дипломатія вийде на новий рівень.

"Трохи заздрю. У вас найкраще місце і найкраща будівля. Не бійтеся, ви не переїжджаєте – ми не хочемо захопити цю будівлю. Диктаторства в Україні немає", – додав він.


https://www.facebook.com/president.gov.ua/videos/2381265555478711/

Пристайко – кадровий дипломат. Раніше він працював у посольствах України у США і Канаді, у 2014–2017 роках був заступником міністра закордонних справ України, у 2017–2019 роках – головою місії України в НАТО. Після виборів президента, у травні 2019 року, увійшов до команди Зеленського, був призначений заступником глави Офісу президента України.

29 вересня Рада призначила Пристайка міністром закордонних справ.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-trohi-zazdrju-zelenskij-predstaviv-novogo-ministra-zakordonnih-sprav-pristajko-1263303.html”

Copyright © 2011-2019 . http://superbloggermom.com. Редакция - [email protected]