Гройсман передав ПЦУ приміщення в центрі Києва

Уряд готовий в рамках своїх можливостей і повноважень всебічно сприяти процесу становлення Православної церкви України, який триває зараз.

Уряд готовий в рамках своїх можливостей і повноважень всебічно сприяти процесу становлення Православної церкви України, який триває зараз.

Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з предстоятелем ПЦУ митрополитом Епіфанієм, повідомляє сайт КМУ, пише «Слово і Діло».

Церковний конфлікт: чому Філарет пішов проти ПЦУ та томосу Православна церква України позбавила почесного патріарха Філарета прав єпархіального архієрея, а все майно колишньої УПЦ КП залишиться під керівництвом ПЦУ.

«Православна церква України тепер має можливість для своєї діяльності — не тільки в храмах, а й в адміністративній будівлі. Зараз йде процес становлення церкви, тому уряд ухвалив рішення передати приміщення. Треба з боку держави й надалі допомагати», — сказав Гройсман.

У свою чергу митрополит Епіфаній зазначив, що рішення уряду дійсно історичне для ПЦУ.

«Це підтверджує, що Ви — людина слова. У нас довгі і партнерські відносини між державою і Церквою. За останній час зроблено багато добрих справ. Ви завжди відгукується, коли ми звертаємося за допомогою. Ви вирішуєте ті питання, які виникають не тільки перед нашою церквою, але і перед державою в цілому», — сказав голова ПЦУ.

Зустріч голови уряду з предстоятелем ПЦУ відбулася з нагоди передачі в користування церкви приміщення в центрі столиці. За планом, воно стане адміністративною будівлею. Рішення було ухвалене сьогодні, 17 липня, під час засідання уряду.

Раніше Варфоломій назвав першу церкву, яка визнає ПЦУ.

Також нагадаємо, в ПЦУ заявили про спробу захоплення храму в Одесі.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/07/17/novyna/suspilstvo/hrojsman-peredav-pczu-prymishhennya-centri-kyyeva”

Copyright © 2011-2019 . http://superbloggermom.com. Редакция - [email protected]