Відсьогодні «Укрзалізниця» запустила он-лайн продаж квитків на всі потяги до Польщі

Відсьогодні «Укрзалізниця» запустила он-лайн продаж квитків на всі потяги до Польщі
Фото: «Укрзалізниця»

Відсьогодні, «Укрзалізниця» відкрила он-лайн продаж квитків на усі прямі рейси з України до Польщі, передає Lowcost.

Як зазначається, відтепер не потрібно більше витрачати час на дорогу до Міжнародних кас «Укрзалізниці» для купівлі квитків на потяги до Польщі – достатньо просто завітати на офіційний сайт booking.uz.gov.ua та забронювати потрібні квитки.

«Варто зазначити, що квитки доступні не на усі наявні потяги в Польщу, виключенням є нещодавно анонсовані безпересадкові вагони №85 Дніпро – Пшемисль. Проте, сподіваємось, що найближчим часом вони з’являться на сайті УЗ», – наголошує видання и додає, що також відсутні у системі бронювання онлайн квитки на №86 Дніпро – Пшемисль

На сайті держперевізника наразі доступні квитки для бронювання онлайн на потяги/вагони з України в Польщу №36 Одеса – Пшемисль, №51 Львів – Вроцлав, №67 Київ – Варшава, №90 Львів – Пшемисль, №705 Інтерсіті+ Київ – Пшемисль, №715 Інтерсіті+ Київ – Пшемисль, №749 Київ – Вроцлав, №751 Здолбунів – Хелм.

До сьогодні на сайті залізничного перевізника можна було придбати тільки квитки на Інтерсіті+ в Перемишль, рейкові автобуси в Хелм, а також на потяг «чотирьох столиць» Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига, який цього літа може бути продовжено до Таллінну.

Нагадаємо: раніше «Укрзалізниця» досягла попередньої домовленості зі словацькими залізничниками про запуск потягу за маршрутом Мукачево-Кошице вже в червні поточного року.

Також читайте
Через брудну нафту з РФ європейським НПЗ бракуватиме 250 000 барелів сировини на добу – МЕА
Через брудну нафту з РФ європейським НПЗ бракуватиме 250 000 барелів сировини на добу – МЕА 15 травня 2019, 14:59
УЗ достроково погасила 500 млн кредиту Ощадбанку
УЗ достроково погасила 500 млн кредиту Ощадбанку 15 травня 2019, 09:50
Австралійська компанія увійшла до складу акціонерів кабельного провайдера «Воля»
Австралійська компанія увійшла до складу акціонерів кабельного провайдера «Воля» 13 травня 2019, 14:59

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20197235-vidsogodni-ukrzaliznicya-zapustila-on-lajn-prodazh-kvitkiv-na-vsi-potyagi-do-polshchi”

Copyright © 2011-2019 . http://superbloggermom.com. Редакция - [email protected]